Quote Originally Posted by StahpItPl0x View Post
____________________

All 10 points were great suggestions Zygo.
Been playing hardcore for many years and hoped that the "new" Rohan Vengeance would be slightly different, but it's worse than RBF xD.

Ideally as one of the top spenders myself i'd like to see ALL 10 of those points actioned, but we already know there is just 1 reason why this game's going downhill: The management team who makes the decisions. (and they wont look at the forums.)

The shot-callers are just so blinded by money they can't even spare $$ to hire more staff nor use their brain to realise how much more they can make.
In short, they either lack brains or just don't care and want to milk us dry, like my ex gf that literally sucked me dry every time we got it on. She was a wild one but she was extremely dumb and didn't want to do anything else, the similarities are uncanny in a way.
I sincerely hope as told by the GM's they will slowly take actions from these advices and process to attempt a better future for Rohan Eternal Vengeance.

I hope you guys can start investing at least a 10% of the revenue we provide with our purchases into the server.

In the end you will benefit much more in the future from this like any other investment.

While i'm replying you below also the translation of the thread in Croatian :

Prijedlog veleposlanika ZygomaticArcha
Dragi Rohanianovi.
Kao ambasador i igrač koji je vrlo posvećen i zainteresiran za igru, nadajući se da će uvijek rasti u boljem okruženju i najvećoj zajednici.

Evo mojih prijedloga koji će se u skoroj budućnosti prevoditi na više jezika.

Proći ćemo kroz svaki važniji dogovor/nadogradnju/prijedlog kako bismo našim dragim DEV-ovima i samom direktoru sugerirali što svi mi mislimo.

Kao igrač ove igrice iz BETA-e moje iskustvo govori samo za sebe, možda postoji netko još iskusniji od mene, BAREM JA, uložio vremena i truda da nitko
platit će moj pokušaj da osiguram bolju budućnost za tvrtku PWI prije svega i drugo od svega kako bih iskustvo Rohanianovog igrača učinio lakšim.

Započnimo!

Tema 1) Događaji.

Događaji se moraju odvijati u vrijeme kada se u igri ne događaju druge radnje kao što je TSB/PA.
Nagrade za događaje treba promijeniti i nadograditi, jer većina igrača neće imati nikakve koristi od sudjelovanja, nagrade su samo malo preslabe, sadržaj
počeo se ponavljati i bez ikakvog razloga za sudjelovanje.

Kako to povećati?

Pa jednostavno kronski iznos treba povećati na barem značajan broj, recimo uobičajeno da dobijemo barem u nadređenim, dakle u prosjeku 5 milijardi.
Neki ASES za F2P također bi pomogli uz neku vrstu 8 sati ili stavki koje ne može zloupotrijebiti "Multiple accounts farmer"

2) Događaji na IG/FB/Discord/Službeni forum.

Dijeljenje i korištenje osobnih podataka za stjecanje koristi u tako maloj zajednici dovest će samo do problema, moj prijedlog je da te događaje premjestimo u nesklad gdje možemo
sakriti naše osobne podatke.

Opet, čak i na ovim igrama nagrade su malo beznačajne i ni na koji način nisu korisne za napredak bilo kojeg igrača, ljudi će ovo igrati samo iz dosade
(to nije ono što kompanija za igre na sreću želi od svojih igrača) Dosađivati ​​se.

Kako to povećati? Jednostavno:

Povećajte vrijednost nagrada i nagrađenih igrača.

Tema 2) F2P/Event Boxes.

Kako bi se pomoglo F2P zajednici koja igru ​​čini većom razmjerom kao bilo koji drugi MMORPG, postoje mnogi igrači koji igru ​​igraju samo iz zabave ili razonode.
Ne možete očekivati ​​da si svi mogu priuštiti ogromnu prazninu koju daje spojeni inventar u igri, niti itko to očekuje.. Međutim, uklanjanje ASES-a iz igre,
je drastično smanjio bazu igrača, kako bi se to popravilo, moj prijedlog je da ovaj predmet date Time Jewel Boxesu i budući da se Event Boxes može nagraditi samo,
na razini 115 ili više.

Sada ćete se zapitati zašto, da vam objasnim:

Kao što ste svi svjedoci da je igra puna mnogo niskobudžetnih igrača koji sjede na svakoj karti i uzgajaju vremenske kutije s draguljima kao da ne postoji sutra za vlastite interese ili starca, ovo blokira
ekonomija igre dalje.

Ako omogućite da se ovo dodjeljuje samo na višoj razini, što je danas vrlo lako postići samo s fragmentima boga, tada ćemo moći spriječiti da igrači igraju za
najbolja poljoprivreda uočava ogromnu razliku koju ovi igrači stvaraju u odnosu na druge koji si ne mogu priuštiti igranje na više računa iz mnogo razloga koje ne treba govoriti.

Kutije s događajima i smanjenje kamenja sigurnih poboljšanja doveli su do još jednog smanjenja Rohanian igrača, kako bi se izbjeglo da predlažem da se još jednom poveća postotak kvote stavke tamo.

Pobrinite se da ova kutija za događaj također ima određene stavke koje će veliki potrošači zahtijevati, ali se ne trude učiniti tako da ćemo mi osigurati naše RP-ove, Crone u ovo.

Tema 3) Elemental Dungeon's.

Napravili ste toliko promjena u ovoj tamnici tijekom svih ovih godina, ali zadnji pogodak na F2P ponovno je trenutni:
Uklanjanje izvora i nizak postotak kutija u njemu, sjećate se kada je igra bila puna igrača spremnih za ovo igranje?
Uz Abyss i malo pvp-a u zadnje vrijeme, malo ih je to radilo, što je još više zamrznulo ekonomiju, nema cronea, nema borbi, nema rps-ova, jer da, mi veliki potrošači se krećemo okolo
500 RP.
Ali o tome ćemo dalje u sljedećoj temi.

Tema 4) Donatori
Mi veliki donatori smo ti koji uz F2P činimo server živim, sad o čemu se ovdje radi.

Dopustite mi da vas objasnim kao najvećeg donatora u igri.

1A) Ako biste smanjili troškove talismana ograničenog trajanja, na kraju biste imali više igrača koji bi donirali umjesto uobičajenih 50 igrača.
1B) Ako biste također bolje nagradili ove donatore, oni bi bili zainteresirani za daljnju potrošnju, danas za većinu 2x nagrade nisu dovoljne za neke igrače,
uključujući i mene obično troši više od 40 tisuća RP-ova po događaju (što znači svaka 3 dana).
1C) RoyalSword i Scratch moraju se zaustaviti, kockanje nije način da se poveća popularnost igre, već da se ubije.

Tema 5) Reklamiraj, reklamiraj molim te!
Predlažem da bi Steam, budući da je ovo stara igra, bio zainteresiran za primjenu vašeg klijenta, što bi omogućilo dodatno povećanje baze igrača.
Također predlažem da natjerate neke važne streamere da igraju i preporučite igru ​​ako im se svidi, objašnjavajući zašto i AKO se još uvijek isplati igrati ovu igru
u 2023.

Tema 6) Ambasadori

Kao veleposlanik svjedočim da su mnogi samo zainteresirani za dane 8K RP-ove.
Kako bi bilo da se pobrinemo da ti igrači to čine zbog predanosti igri, a ne samo zbog nagrade od 8K Rps?

Tema (7) Discord Community Manager

Kako je discord pretrpan prijedlozima pridruživanja privatnim poslužiteljima, prijetnjama i prijedlozima kako varati u igri, predlažem da odaberemo i izaberemo neke aktivne
moderatore koji mogu na vrijeme obrisati i preuzeti kontrolu nad situacijom, a da ne ulazi previše u osobne stvari.

Tema (8) Smanjenje EXP

Sada, samo nekoliko nas je primijetilo jer samo nekoliko nas ima pristup najboljim mjestima u igri, ali kako ovo nije rekao nitko od vas, voljeli bismo znati postoje li
postoji li razlog iza toga kojeg nismo svjesni?

Tema 9) PvP/PvE događaji

Igra zahtijeva što prije PvP i PvE događaje koji nagrađuju igrače bilo koje vrste, mora imati odgovarajuće PvP događaje temeljene na opremi i ULVL-ovima.
PVE događaji koji svakome daju mogućnost pridruživanja manjinskim i većinskim cehovima.

Tema 10) Class Balance Patch?

Čekamo ovo više od 10 mjeseci, ali nemamo riječi o tome.

Na kraju, ali ne manje važno, predlažem da odgovorite na forumu ili na discordu.

Ako imate daljnje prijedloge, možete mi poslati osobni DM na: Discord ZygomaticArch#7777


Ostani ljut, nastavi se osvetiti Rohanianovim!